O nás - základní informace

V rámci společnosti VM Satcon Systems s.r.o. jsme se zabývali více než 25 let problematikou využívání GPS zařízení, zejména pro zemědělskou praxi. Společnost VM Satcon Systems ukončila v roce 2021 svou činnost a děkujeme všem zákazníkům společnosti za zájem a spolupráci v uplynulém období.

Náš tým převzal aktivity společnosti VM, stále funguje a otázkami využívání technologií GPS se i nadále zabývá.

GPS - to je svoboda pohybu - nikde se neztratíte, vždy dojedete tam, kam chcete, vždy najdete cestu a nezabloudíte. GPS vám dá jistotu, kde jsou skutečně hranice vámi používaných pozemků, že k obhospopdařovaným plochám máte odpovídající právní vztah. Samozřejmě v případě příjmu dotací na plochu GPS zajistí co nejlepší poměr mezi výměrou pro dotace a výměrou, ze které platíte státu daně. Mít odpovídající zařízení GPS se vyplatí.

Pokud uvažujete o pořízení GPS zařízení pro potřeby zemědělské praxe, kontaktujte nás pro bezplatnou poradu, nebo konzultaci. V případě potřeby provedeme u vás, na vašich blocích a ve vašich prostorách zácvik GPS měření, školení LPIS, nebo základů práce s počítačem s ohledem na GPS zařízení (organizace adresářů, přesuny souborů, kopírování atd.). Spojte se s námi - viz informace v části Kontakty.